1218


leden




Bestuur



 Het bestuur van MKB-Deventer bestaat uit acht personen.


Ed den Besten

Portefeuille export

Voorzitter e.denbesten@mkbdeventer.nl

Rob Korten

Bestuurslid - portefeuille duurzaamheid

Adbrevio mailadres:korten@adbrevio.nl

Gerdy Pusceddu-Smoes

Bestuurslid

Rensink Totaalonderhoud mailadres: g.pusceddu@rensinkbv.nl

Geddy van Elburg

Bestuurslid

Ionmoon mailadres: geddy@ionmoon.nl

Mark Verhijde

Bestuurslid - portefeuille ledenwerving

Adviseur stedelijke ontwikkeling mailadres: mark.verhijde@protonmail.com

Erwin Getreuer

Portefeuille MKB Magazine & binnenstad

Getreuer Makelaars mailadres: erwin@getreuer.nl

Pascal Hulsegge

Vice-voorzitter portefeuille MVO

Partner JPR Advocaten mailadres: hulsegge@jpr.nl

Allard Tönissen

Penningmeester

Zelfstandig accountant mailadres: AHJM.tonissen@kpnmail.nl




Nieuws: Corona maatregelen

Om u zo goed en efficiënt mogelijk te informeren hebben we in Deventer de handen ineen geslagen en ontvangt u deze nieuwsbrief vanuit bovenstaande partijen. Wij houden u op de hoogte over zowel landelijke informatie als lokale initiatieven. 


In deze nieuwsbrief:

  • Landelijke hulp
    Coronaloket voor ondernemers met vragen
  • Lokale initiatieven
    Besluit Bijstandsverzekering Zelfstandigen
    Verzoek tot uitstel van betaling gemeentelijke belastingen voor ondernemers
  • Nuttige websites
  • Handreiking omgaan met corona op de werkvloer

Nieuwsbrief Gemeente Deventer Mkb servicedesk

Home
Collectieve inkoop
Personeelsvoordeel
Lobby
Projecten
Kennis
Leden
Contact


Agenda
Actueel
Word lid
Leden uitgelicht
Magazine
Blogs
MKB Deventer
Zutphenseweg 6
7418 AJ DEVENTER

Tel: 0570-758021
E-mail: info@mkbdeventer.nl


Privacybeleid MKB Deventer
Copyright 2018 | MKB Deventer